Radiátory

Radiátory Kermi

Spoločnosť Kermi zamestnáva 1500 ľudí a je jedným z najväčších výrobcov radiátorov v Európe a vedúci predajca sprchových kútov v Nemecku. Ponúkané produkty sú stále viac a viac populárne. Vďaka moderným metódam výroby, dodržaniu najvyšších štandardov kvality, inovatívnym technologickým riešeniam si získala výnikajúcu reputáciu v mnohých krajinách.


Radiátory Zehnder

Zehnder Group patrí s viac ako 20 výrobnými závodmi a 3200 zamestnancami k technologickej a designovej špičke v obore designových kúpeľňových a bytových radiátorov, komfortného vetrania s rekuperáciou tepla a stropných sálavých systémov pre vykurovanie a chladenie. Výrobky a systémové riešenia Zehnder vytvárajú rodinné domy, byty a verejné objekty zdravšie, komfortnejšie a energeticky úspornejšie.

Jedinečné designové radiátory od švajčiarskeho výrobcu Zehnder vytvoria nie len teplejší, ale aj krajší Domov. Zabezpečia tepelnú pohodu v kúpeľni a bytových priestoroch. Presvedčia inovatívnou technológiou a prvotriednou kvalitou prevedenia. Sú k dispozícii v takmer 50 farebných prevedeniach, niektoré typy aj v chrómovanom prevedení a y nerezovej ocele. Umožňujú teplovodné, kombinované alebo čisto elektrické vykurovanie.

Do kúpeľne si môžete zvoliť radiátor klasického tvaru s guľatým, hranatým alebo plochým tvarom trubiek, asymetrické radiátory pro jednoduché zavesenie uterákov z boku alebo skvelé designy od významných návrhárov. Moderné vykurovacie telesá pre bytové priestory elegantný vzhľad, výkon a sú jednoducho čistiteľné. Vďaka vyššiemu podielu príjemného hrejivého sálavého tepla zabezpečujú dokonalú tepelnú pohodu.

Kvalita švajčiarskej značky Zehnder. Pri voľbe vykurovacieho telesa by mal byť kladený dôraz hlavne na kvalitu prevedenia, jeho vzhľad, tepelný výkon a vhodnosť pre daný priestor. Bežné radiátory len s jednou vrstvou lakovania alebo menej kvalitným chrómovaním môžu hlavne vo vlhkom prostredí kúpeľne rýchlo hrdzavieť. Zvolením vykurovacieho telesa od švajčiarskeho výrobcu Zehnder získate radiátor vyrobený z presných oceľových trubiek, dokonale zvarených bez viditeľných zvarov. Prvotriedne 2-vrstvové lakovanie rovnako ako vysoko akostné chrómovanie zaručuje perfektný hladký povrch, vyššiu odolnosť proti hrdzaveniu a dlhú životnosť.