Vodovodné batérie

Vodovodné batérie, armatúry Hansa

Nemecká spoločnosť HANSA vyrába od roku 1950 sanitárne armatúry a svojimi vysoko kvalitnými materiálmi a premyslenými technológiami nastavila meradlá v odbore. Architektonicky pôsobivý dizajn armatúr určuje štýl svetovo mimoriadnych kúpeľní.Početné vyznamenanie etablovaných inštitúcií architektov a dizajnérov dokazujú, že HANSA patrí k priekopníkom trendov v oblasti dizajnu.

Či už moderné alebo klasické: HANSA má pre každý nárok vhodnú armatúru – exkluzívne dizajnové výrobky vynikajúcim spôsobom umiestnené v priestore. Moderné a priamočiare výrobky sa začlenia do individuálneho prostredia.

Vodovodné batérie, armatúry Ideal Standard

Vodovodné batérie, armatúry Oras

Od roku 1945 je Oras priekopníkom medzi výrobcami vodovodných batérii a sprchových systémov, ktorý sa zameriava na komfort, efektivitu v spotrebe vody a energie, bezpečnosť a dizajn. Spolupráca s talianskymi dizajnérskymi velikánmi Alessi priniesla výsledky v množstve inovácii pre kúpeľne i kuchyne. Oras má vedúce postavenie na trhu s bezdotykovými elektronickými batériami.

Vodovodné batérie, armatúry Tres

TRES GRIFERÍA je rodinnou firmou s viac než štyridsaťročnými skúsenosťami, ktorá sa venuje kompletnej výrobe a predaju prvotriednych vodovodných batérií pre kúpeľne aj kuchyne, hydromasážnych boxov, sprchových vaničiek a kúpeľňového príslušenstva. Centrálny závod s rozlohou 30 tisíc m2 je pri Barcelone vo Valliranau, kde sa vyrába viac ako 3 tisíc modelov vodovodných batérií.Firma TRES je jedna z najvýznamnejších firiem na európskom trhu s jasne definovaným cieľom – služby, kvalita, cena, ktorá má pobočky v Nemecku, Taliansku, Poľsku a Portugalsku.

Najväčšími prioritami spoločnosti sú krása a komfort spolu s najmodernejšou technológiou. Toto spojenie je pre nové trendy u kuchynských a kúpeľňových batérií optimálnym riešením.

Široká škála a vysoká kvalita produktov TRES v prijateľnej cene uspokojí potreby aj tých najnáročnejších spotrebiteľov.